درباره پارس پرگاس

شرکت بهترین عطر پارس پرگاس نماینده انحصاری شرکت لوزی سوئیس در ایران، گرجستان و ارمنستان، با سابقه دیرینه فعالیت در زمینه اسانس در کشور های CIS می باشد.
این شرکت علاقه مند به همکاری جهت تامین اسانس کارخانه های تولیدی محصولات beauty care – Home care – Personal care – Air care – Laundry care می باشد.
شرکت لوزی ارائه بهترین محصولات به لحاظ تولید، خدمات و تحویل به موقع به مشتریانش را به عنوان شعار اصلی خود در سرلوحه کار قرار داده است و این اصل را ادامه می دهد.
خدمات متمایری که شرکت پارس پرگاس به عنوان نماینده لوزی ارائه می کند به شرح ذیل می باشد.: - قابلیت خرید اسانس آن مجموعه بصورت مستقیم از کارخانه لوزی سوئیس (بصورت پروفروما)
- پروسه ثبت سفارش، خدمات انتقال ارز، حمل کالا تا ایران، ترخیص کالا از گمرک و انتقال کالا تا درب کارخانه همگی در صورت درخواست آن مجموعه محترم توسط شرکت پارس پرگاس صورت می گیرد.
- شرکت پارس پرگاس به سبب دارا بودن دفاتر درکشورهای همجوار ایران و داشتن راه حل های خلاقانه و متنوع، مشکل واردات کالا در زمان تحریم را ندارد. ازاین رو تحویل کالا درب کارخانه در زمان مقرر، بر طبق قرارداد صورت می گیرد.
- ارائه اسانس ها با بالاترین کیفیت و پشتیبانی خدمات فنی
- قابلیت شبیه سازی دقیق رایحه های استفاده شده در محصولات آرایشی و بهداشتی پر فروش در دنیا با بهترین قیمت
- قابلیت خلق اسانس انحصاری و خاص به سفارش مشتری
- امکان حضور پرفیومرهای برگریده و بررگ در سطح جهانی لوزی در ایران جهت ارائه مستقیم خدمات
about-us